Malowanie portretów: sposób na niezapomniany prezent

W życiu jest mnóstwo momentów, kiedy nie mamy już kompletnie pomysłu na to, czym obdarować bliską osobę. Sukces zawodowy, zdanie ważnego egzaminu, rocznica ślubu, narodziny dziecka, czy po prostu chcemy okazać wdzięczność przyjacielowi – można tak wymieniać długo. Problemem nie jest wcale ograniczony wybór przedmiotów nadających się na prezent, ale to, że większość gotowych upominków nie ma w sobie ani odrobiny oryginalności. W efekcie prezent szybko się nudzi, ląduje na dnie kartonu lub… na portalu ogłoszeniowym. Niezawodnym sposobem na uniknięcie takiego scenariusza jest podarowanie czegoś, co jest bardzo osobiste – na przykład ręcznie wykonanego portretu. Malowanie portretów ze zdjecia to jedna z naszych specjalizacji. Dowiedz się, dlaczego taki portret jest zdecydowanie najlepszym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby lub osób.

Coś niepowtarzalnego

Największą zaletą portretów na zamówienie jest to, że mówimy tutaj o prezencie, którego nie da się kupić w pierwszym-lepszym sklepie. Nie natkniesz się na niego w markecie, nie dostaniesz go na Allegro. Masz zatem gwarancję, że Twój upominek będzie absolutnie niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju.

W dodatku zamawiając portret w SztukaNaZamówienie.pl masz pewność, że obraz został wykonany ręcznie, przez żywego artystę, specjalnie dla Ciebie i osoby, którą chcesz obdarować. To sprawia, że prezent staje się wręcz elitarny – można to wykorzystać chociażby w sytuacjach biznesowych, kiedy szukasz upominku na przykład dla ważnego kontrahenta. 

Prezent, który jest pamiątką na całe życie

Z prezentami zawsze jest ten problem, że do końca nie wiemy, czy uda się trafić w gust obdarowanej osoby. Wszyscy mamy w swoich piwnicach i na strychach mnóstwo przedmiotów otrzymanych od bliskich, które po czasie okazały się być kompletnie nieprzydatne, niefunkcjonalne itd. To jasne, że inwestowanie w podobne upominki jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.

Z namalowanym portretem jest zupełnie inaczej. To prezent, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Stanowi nie tylko efektowny element wystroju wnętrza, ale także piękną pamiątkę, którą zaczyna się doceniać po latach. Prezenty mające wartość sentymentalną nigdy nie wyjdą z mody.

Prezent, który wzrusza

Portret na płótnie czy nawet wysokiej jakości papierze jest wręcz naturalną propozycją prezentową na różnego rodzaju jubileusze, takie jak: kryształowe gody, porcelanowe gody czy też złote gody. Rocznica ślubu, okrągłe – zwłaszcza sędziwe – urodziny, ważne wydarzenie rodzinne – to przykłady sytuacji, w których podarowanie komuś bliskiemu jego ręcznie wykonanego portretu jest bardzo wskazane.

Taki prezent wywołuje silne, pozytywne emocje. Bawi, wzrusza, nikogo nie pozostawia obojętnym. Wyobraź sobie zachwyt na twarzach na przykład Twoich rodziców, gdy na okrągłą rocznicę ślubu wręczysz im portret artystycznie przedstawiający piękną chwilę z ich wspólnego życia.

Malowanie portretów: zamów efektowny prezent w 100% online

Być może myślisz sobie, że zamówienie ręcznie namalowanego portretu jest kłopotliwe, wymaga poświęcenia na to dużej ilości czasu, a przy tym mocno obciąży Twój portfel. Mamy dobrą wiadomość: w SztukaNaZamówienie.pl możesz zlecić wykonanie portretu w ciągu kilku chwil, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie portretowanej osoby lub osób. To naprawdę bardzo proste – wystarczy jedno dobre zdjęcie

 Szczegóły znajdziesz w dziale FAQ na naszej stronie internetowej.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.