Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie to świetny pomysł na ożywienie mieszkania, domu czy biura.
Mają co dyspozycji tematykę, rozmiar, technikę można dziś doskonale wpasować się w obecny i przyszły wystrój naszych pomieszczeń wg własnego uznania.

Począwszy od abstrakcji, poprzez piękne widoki z lasem, górami, morzem czy jeziorem możemy niejako przenieść się w nasze ulubione miejsca.

Jeśli lubimy prace znanego artysty, malarza to zwykle nie stać nas na oryginał lub jest on niedostępny bo wisi gdzieś w jakiejś galerii, wtedy zostaje opcja wykonania reprodukcji tych dzieł. 

Oczywiście można przesłać swoją własną grafikę lub fotografię.

Obrazy takie wykonuję na Włoskim płótnie naciągniętym na sosnowy blejtram z rozpórkami.
Czasem Klienci zamierzają wieszać obraz bez oprawiania w ramę dlatego też nasze płótna są mocowane od tyłu, przez co boki są estetyczne i istnieje możliwość pomalowania ich w tonacji podobnej do treści obrazu.

Obrazy z ramą 3D

Mam możliwość wykonania obrazu na podobraziu 3D. Jest to podobrazie z grubymi bokami 4, 6cm na których można kontynuować malowanie obrazu. Wprawne rozszerzenie obrazu na boki sprawia, że uzyskujemy efekt 3D.

Maluję farbami akrylowymi, są one ekologiczne i szybciej schną do 24h.
Niestety farby olejne potrzebują czasu schnięcia około 2 tygodni i niestety zawarta w nich terpentyna mnie uczula.
Czym się różnią farby akrylowe od olejnych?
Głównie intensywnością kolorów (kolory są nieznacznie bardziej intensywne),  zostają widoczne ślady pędzla oraz łatwiej uzyskać grubsze warstwy farby.
Technika akrylowa jest to najbardziej zbliżona do olejnej i również można uzyskać grubsze warstwy nakładając więcej farby lub też aplikując ją kilkukrotnie.
Po zabezpieczeniu werniksem niewprawne oko nie rozpozna jaką techniką obraz był malowany.

Jak zamówić taki obraz, reprodukcję, pejzaż?

Prześlij mailem zdjęcie obrazu, który Ciebie interesuje, postaram się zrealizować Twoje oczekiwania w możliwie krótkim czasie w rozsądnych kosztach.

Kontakt mailowy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.