Obrazy na zamówienie na prezent: komu i kiedy warto je wręczać?

Obrazy na zamówienie nie należą do „głównego nurtu” upominków. A to błąd, ponieważ mogą stanowić znakomitą alternatywę dla sztampowych prezentów, od których uginają się półki w sklepach. Jeśli właśnie szukasz jakiejś ciekawej, oryginalnej propozycji prezentowej dla kogoś bliskiego, to koniecznie rozważ właśnie zakup ręcznie wykonanego obrazu. Zrobisz to w SztukaNaZamówienie.pl, bez wychodzenia z domu czy nawet odkładania smartfona. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym podpowiadamy, komu i kiedy zdecydowanie warto wręczyć taki obraz, na przykład przygotowany obraz w oparciu o zdjęcie. Zainspiruj się!

Okrągła rocznica ślubu lub urodzin

Zaczynamy od najbardziej oczywistej propozycji. Obrazy na zamówienie są doskonałym prezentem okolicznościowym, gdy chcesz wręczyć bliskim Ci osobom jakiś niebanalny, sentymentalny upominek. Okrągła rocznica ślubu stwarza świetne warunki do tego, by podarować współmałżonkowi czy np. rodzicom lub dziadkom fotorealistyczny obraz przedstawiający jakiś piękny moment z życia. Podobnie jest w przypadku okrągłych urodzin – tutaj można pokusić się o przygotowanie obrazu na zamówienie, który będzie humorystyczny i wywoła bardzo szeroki uśmiech na twarzy adresata upominku.

Życiowy sukces dziecka

Zdana matura, ukończenie studiów, dostanie się do wymarzonej szkoły – takie sukcesy zawsze wywołują dumę u rodziców. To bardzo dobra okazja do tego, aby podarować dziecku jakiś niesztampowy upominek. Kolejna gra, konsola, inny elektroniczny gadżet? Może i brzmi nieźle, ale takie prezenty są szybko zapominane i nie przedstawiają żadnej głębszej wartości. Zupełnie inaczej jest z obrazem na zamówienie, który może towarzyszyć dziecku przez wiele lat i stanowić przepiękną, rodzinną pamiątkę.

Ślub przyjaciół

Z tymi ślubami zawsze jest kłopot, prawda? Najłatwiej byłoby wręczyć kopertę, ale to też nie jest idealne rozwiązanie. Włożysz za mało: będzie wstyd. Włożysz za dużo: wprawisz przyjaciół w zakłopotanie. Z kolei prezenty rzeczowe są bardzo ryzykowne, bo musisz się liczyć z tym, że Młoda Para będzie mieć później w domu z trzy blendery i tak z dwanaście kompletów ręczników. Jak z tego wybrnąć?

Ponownie polecamy obraz na zamówienie, który jest nie tylko bardzo efektownym, ale też nietuzinkowym prezentem. Mało prawdopodobne, aby ktokolwiek spośród zaproszonych gości wpadł na ten sam pomysł. Twój upominek na pewno zrobi na Młodych duże wrażenie i zapamiętają go na długo, a kto wie – może nawet uczynią z niego jeden z głównych elementów wystroju swojego wspólnego mieszkania?

Upominek dla kluczowego klienta, partnera biznesowego

To może być dla Ciebie zaskoczenie, ale obrazy na zamówienie rzeczywiście świetnie sprawdzają się w roli prezentu biznesowego. Jeśli chcesz, aby Twój kontrahent, ważny klient czy po prostu partner biznesowy zapamiętał Twoją firmę i miał z nią dobre skojarzenia, rozważ podarowanie mu ręcznie wykonanego obrazu – na przykład portretu. Taki upominek ma dużą wartość emocjonalną, jest bardzo rzadko spotykany w biznesie, obdarowana osoba może go więc uznać za coś ekskluzywnego, elitarnego, prestiżowego.

Obraz na zamówienie stanowi bardzo ciekawą alternatywę chociażby dla klasycznych luksusowych gadżetów, jak pióra wieczne czy galanteria skórzana. Jego największym atutem jest niepowtarzalność i rzadkość, co z pewnością przełoży się na wzrost zainteresowania Twoją marką po stronie kontrahenta.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.