Malowanie aktów

Malarstwo na płótnie aktów damskich i męskich

Malarstwo na płótnie aktów damskich i męskich.

Zapewne łatwo zauważyć, że tego rodzaju obrazów nie widać w galerii wykonanych prac. Przyczyna jest prosta i zrozumiała: Klienci w zdecydowanej większości wolą nie ujawniać intymnych sfer ich życia. Niemniej jednak dość często otrzymuje takie zapytania i zlecenia na wykonanie tego rodzaju prac.

Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ ciała ludzkie są natchnieniem wielu artystów. Niestety ich piękno jest ulotne. Dlatego wiele osób pragnie zatrzymać chwile, kiedy zachwycająca jędrność, powab i „rzeźba” ciała, które może cieszyć oko na wiele lat.

Wychodzę naprzeciw naszym klientom, którzy mają ochotę zamówić obraz o dyskretnej tematyce. Zapewniam, że zdjęcia jakie otrzymuje nigdzie nie są publikowane i nie udostępniam osobom trzecim, a na życzenie Klienta wszelkie materiały usuwam.

 

Przy tej okazji muszę zaznaczyć, że nie wykonuję aktów na podstawie zdjęć pornograficznych, na których są często obnażone narządy płciowe, lub jest to utrwalona „chwila”, jaka powinna pozostać w sypialni osoby zamawiającej.

Aby zamówić taką pracę wystarczy przesłać zdjęcie (lub zdjęcia), na podstawie którego ma powstać obraz. Nie wszyscy Klienci mają odwagę obnażyć się i dlatego czasem przesyłają nam zdjęcie swojej twarzy oraz zdjęcie innego aktu. Z ich obu łączę graficznie i powstaje tzw. stylizowany obraz końcowy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.