Portrety stylizowane

Co to są portrety stylizowane?

Są to portrety osób wkomponowane w postaci znanych osobistości lub znanych arcydzieł malarskich, np.: portret stylizowany na Napoleona, czy też portret Damy z łasiczką

Komu można zamówić taki portret?

Jeśli to ma być prezent niespodzianka, to trzeba się upewnić czy dana osoba ma tzw. „dystans do siebie”, w przeciwnym razie prezent może okazać się „niewypałem”.
Jeśli wiemy, że nie ma z tym problemu, potrafi się z siebie śmiać, więc polecam wykonanie takiego portretu.
Pewnego razu rada klasowa zdecydowała się na zamówienie takiego portretu stylizowanego na Napoleona wychowawcy klasy, który był historykiem – strzał w 10, Pan od historii był mile zaskoczony samym pomysłem jak i wykonaniem.

Jak wygląda realizacja takiego zlecenia?

Zaczynamy jak zwykle od poszukania dobrej jakości zdjęcia osoby portretowanej. Z pewnością przyspieszy termin realizacji kiedy otrzymam daną wersję stylizacji, ponieważ kiedy chcemy wyszukać w Internecie zdjęcia na którą będziemy mieli stylizować ... okazuje się, że różnych wersji mamy setki, więc wybór konkretnej, która Państwu się podoba ułatwi i przyspieszy mi to zadanie.
Po otrzymaniu obu tych rzeczy oraz podaniu niezbędnych szczegółów  wykonuję złożenie w programie graficznym i przesyłam do akceptacji. Po zatwierdzeniu projektu przystępuję do pracy.
Na koniec przesyłam zdjęcie gotowego portretu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.