Tryptyki

Dyptyki, tryptyki i poliptyki to obrazy ponadczasowe. 
Nazwa zależy od ilości płócien na których malowany jest obraz. Dyptyk to 2 płótna, tryptyk 3, a poliptyk wiele płócien.

Tematyka w tych obrazach może być dowolna w zależności od naszej wyobraźni. 
Często przedstawia kwiaty, krajobrazy, postacie i różnego typu sztukę nowoczesną.

Płótna nie muszą być w takich samych wymiarach, spokojnie do wykorzystania przy tryptykach mogą zostać użyte płótna w różnej wielkości i dowolnym ustawieniu.

Jeden motyw tematyczny np. krajobraz, może przechodzić przez wszystkie płótna powieszone obok siebie, ale mogą to być równie dobrze odrębne obrazy nawiązujące do jednego tematu np. cztery pory roku (wiosna, lato, jesień, zima) - takie obrazy nie muszą być wieszane obok siebie tylko w znacznej odległości czy na sąsiedniej ścianie.

Tryptyki często nie potrzebują dodatkowej oprawy, ponieważ boki płótna zostają zamalowane w kolorze zbliżonym do treści obrazów, przez co nie wydają się być surowym, niedokończonym obrazem i można je od razu powiesić na ścianie.

Jest to niezwykły, niepowtarzalny prezent dla naszych bliskich, gdyż format i dobór płócien sprawia, że praca przez nas wykonana jest unikatowa i nikt poza zamawiającym nie będzie posiadać w swoim mieszkaniu identycznego obrazu.

Dokładamy ze swej strony wszelkich starań, aby praca przez nas wykonana zadowalała Państwa w 100%.

Jak zamówić taki tryptyk?

Wystarczy przesłać mailem zdjęcie oraz orientacyjny wymiar jaki cała praca ma zajmować miejsca na ścianie (wystarczy szerokość lub długość, resztę wymiarów dobierzemy z proporcji).

Następnie wykonamy wstępny kosztorys i uzgodnimy pozostałe szczegóły zlecenia.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.