Malarstwo ścienne

Obrazy na ścianie to kolejna oferta jaką możemy zaproponować.
Masz pustą ścianę, chcesz wprowadzić w nią „życie”, proszę bardzo.

Zalety ilustracji ściennych:

  • Nie potrzeba płótna
  • Zwykle ilustracje są większe, przez co bardziej realistyczne
  • Można zamalować nieregularny obszar
  • Malowane obrazy mogą być na kilku ścianach, na różnych kształtach przez co łatwiej można uzyskać efekt 3D, efekt iluzji. 
  • Nie trzeba ścierać kurzu – czasem rama jest z ornamentami, więc trudniej.
  • Nie trzeba wiercić dziur do powieszenia obrazu na płótnie
  • Są trwałe, trudne do uszkodzenia, przebicia, nie spadną z mocowania

Jeśli już jesteś zdecydowany i masz pomysł co chciałbyś oglądać na ścianie przez kilka, kilkanaście lat to wyślij zdjęcie lub wizję tego co chcesz tam umieścić.

Gdzie można malować?

W salonie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu, na skosach, w gabinecie, w firmie, w szkole, w przedszkolu, w żłobku.

Co można namalować na ścianie?

Wszystko zależy od funkcji pomieszczenia, potrzeb i wyobraźni Klienta.
Począwszy od zwykłych obrazów, widoków, poprzez postaci ze świata bajek szczególnie w pokojach dziecięcych, po napisy czy logo firmy.

Prace powstają przy użyciu pędzla i farb, czasami muszę się wspierać aerografem, łatwiej pokryć większe powierzchnie i uzyskać miękkie przejścia między kolorami.

Przed przystąpieniem do pracy robimy krótką prezentację ilustracji za pomocą rzutnika. W obecności Klienta, ustalamy rozmiar i położenie malowanego obrazu.

Obrazy na ścianę wykonuję głównie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Tczewie, Malborku i innych miejscowościach województwa pomorskiego.

W przypadku dalszych miast i miejscowości wykonuję wskazane obrazy na dużym swobodnym płótnie, które mogę wysłać zrolowane do samodzielnego przyklejenia na ścianę lub oprawy we własnym zakresie.

Jeśli jednak chcesz otrzymać gotowy duży obraz już naciągnięty na blejtram? Informację o możliwościach wysyłki i maksymalnym wymiarze jaki wysyłamy znajdziesz tutaj 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.