Prezent ślubny - kilka najczęściej zadawanych pytań do tej usługi

Najczęściej zadawane pytania do usługi malowania "na żywo" podczas uroczystości weselnej:

 

# Jak zamówić usługę malowania na żywo?

Drogą telefoniczną lub mailową ustalamy dostępność terminu oraz pozostałe szczegóły. Gwarancją mojej usługi będzie wpłata 50% ustalonego wynagrodzenia. Jeśli data ślubu ulegnie zmianie, to przeniesiemy usługę na nowy termin o ile będzie wolny w moim kalendarzu. W przypadku braku takiego terminu zaliczka zostaje zwrócona w 100%.

 

# Jak szybko należy zarezerwować termin malowania?

 Zapotrzebowanie na malowanie wydarzeń na żywo jest coraz bardziej popularne i oczywiście mogę być tylko w jednym miejscu na raz, dlatego zawsze polecam rezerwację jak najszybciej! Jak to bywa z rezerwacjami może się zdarzyć, że jakiś termin wypadnie, więc zachęcam do kontaktu nawet jeśli do wesela zostało kilka dni.

 

# A co jeśli ślub ma się odbyć poza terenem Polski?

Jest taka możliwość. Należy uwzględnić dodatkowy koszt noclegu. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

 

# Jakie wymiary może mieć ślubny obraz?

Standardowo mam 2 opcje, płótno 60 x 90 cm, lub większe 90 x 120 cm. Niemniej jednak istnieje możliwość zamówienia niestandardowego rozmiaru.

 

# Ile miejsca potrzebujesz na sali weselnej?

Około 2x2m + 2 krzesła (dla mnie i dla kierowcy). Przynoszę własny sprzęt i nie potrzebuję dodatkowych stołów ani oświetlenia. Dzięki temu nie musisz się martwić o kolejne zadanie w już pracowity dzień. Jedyną rzeczą do rozważenia jest to, że potrzebuję dostępu do gniazdka elektrycznego dla mojego światła.

 

# Jak długo będziesz malować na moim ślubie?

Czas malowania na miejscu może wynosić od 4-6 godzin (nie dłużej jako do 21:30)

 

# Czy przeszkadza ci, gdy ludzie obserwują, jak malujesz lub rozmawiają z tobą podczas pracy?

Zupełnie nie! Od wielu lat malując murale ścienne zarówno w pokojach dziecięcych, salonach jak i w biurach, przyzwyczaiłam się do obserwacji i rozmowy z klientami, zarówno dorosłymi jaki i dziećmi. Z przyjemnością maluję publicznie i oferuję zajrzenie za kulisy tego, co robię.

 

# Dlaczego to Ja powinnam malować na żywo Waszym  ślubie?

Kocham to, co robię, a Ty i Twoi goście poczujecie tę miłość! Moje 20-letnie doświadczenie i powracający klienci są chyba najlepszym świadectwem. Malowanie na żywo stało ciekawą atrakcją weselną, poszukiwaną usługą, która zaczęła zyskiwać popularność w ostatnich latach. Twoja miłość zasługuje na to, by być dziełem sztuki godnym twoich ścian i trwającym całe życie.

 

# Dla kogo jest ta usługa?

Malowanie obrazu na żywo może być zamówiona przez samą Parę Młodą jak i zaproszonych gości.

Zaproszeni często poszukują wyjątkowych prezentów by obdarować nowożeńców. Widzę, że Młodzi są bardzo poruszeni i mile zaskoczeni tak wyjątkowym prezentem (niespodzianką).

Zdarza się dość często, że taka usługa jest prezentem grupowym (od wielu gości).

 

Więcej szczegółów o tej ofercie?

Jak zamówić tą usługę?

Czy można zamówić specjalną dedykację?

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.