Obrazy ze wspomnień

Obrazy ze wspomnień

    Spotykamy się ze zleceniami malarstwa obrazów, które przywodzą klientom na pamięć miejsca i chwile jakie się kojarzą z czymś miłym , wyjątkowym i niepowtarzalnym np.: drewniany dom z malwami, kotek na płocie, rozpadająca się szopa, jezioro w lesie i wiele, wiele innych. Mogą to być również krajobrazy z wyjazdów, wycieczek, obrazy/widoki z dzieciństwa (np.: pobytu u dziadków), miejsce zaręczyn, pierwszy pocałunek.

Obraz domku ze wspomnień

Obrazy z dzieciństwa, dawno zapomniane miejsca

    Być może ktoś wychował się w dzieciństwie w miejscu którego już nie ma. A jedyną pamiątką jaka pozostała jest tylko fotografia (być może nawet czarno-biała). Teraz po latach chcielibyśmy mieć taki obraz na ścianie w większym formacie. Nie ma problemu, możemy wykonać nawet w kolorze. Prześlij takie zdjęcie na maila: sztukanazamowienie@gmail.com w odpowiedzi prześlemy wycenę.

Miejsca ze wspomnień

    Czasami obrazy pozostały jedynie w naszej głowie i niestety jak to bywa z pamięcią, obrazy zacierają się. W takim przypadku wystarczy że opiszesz nam to miejsce oraz wyszukasz zdjęcia w Internecie z elementami przypominającymi to otoczenie ze wspomnień, np.: budynki, drzewa, jeziora, łąki, itp. I prześlesz mailowo (jak powyżej). Wykonamy wtedy złożenie graficzne z paru zdjęć i opisu słownego, tak aby uchwycić wszystko na jednym widoku i prześlemy do zatwierdzenia.

 

Propozycja do namalowania obrazu, domek w lesie

    Takie obrazy są bezcenną pamiątką dla osób związanych z danym miejscem, być może dla innych nie wzbudzające zachwytu. Ale ten kto patrzy na malunek i przenosi się do starych czasów, z pewnością doceni, że ma na ścianie odrobinę wspomnień. I po męczącym dniu pracy może niejako przenieść się do miłych kojących chwil. Chętnie pomagamy naszym klientom i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.